FIRST TIME KOZMETİK YÜZ
YÜZ

Her kadın makyajının kusursuz görünmesini ister, bu kusursuz görünüme kavuşmak için ilk olarak cildin güzel temizlenmiş ve nemlendirilmiş olması gerekir.

Çünkü kirli cilde makyaj yapılırsa gözenekler tıkanır ve makyajınız kusurlu görünür.  Bu görünümü önlemek için gelinyüz makyajındaki
adımları hep birlikte inceleyelim...

 

Kusursuz ten makyajı için ilk sırada cildin zeminini makyaja hazırlamak var. Makyaj bazları fondöteninizin daha kalıcı olmasını sağlamakla birlikte pürüzlü görüntüyü ve gözenek

görünümünü ortadan kaldırır.Makyaj bazlarının en önemli özelliklerinden biri de fondöten ile cildin arasına bariyer olur ve fondötenin cilde direkt temas etmesini önlemesidir. Yapı olarak yumuşak ve ipeksi olan FIRST TIME Make-up Base Primer gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü azaltarak makyaja kusursuz bir zemin hazırlamaya yardımcı olur. Bazı uyguladıktan sonra cilde oturmasını beklerseniz daha iyi sonuç alırsınız. Unutmayın makyaja başlarken temel sağlam olmazsa geriye kalan ürünlerde ciltte sağlıklı bir görüntü yaratmaz.

Gelelim fondötenlere,fondöten seçimleri çok önemlidir. Eğer cilt tipinize uygun olmayan fondötenler kullanırsanız ciltte çamur görünümü verir. Bunu önlemek için ilk olarak cilt tipinizi bilmeniz gerekir.Cilt tipi kuru olan kadınlar daha nemli fondöten, yağlı olan kadınlar mat fondöten tercih etmelidir.

 

Kusursuz bir ten görünümü istiyorsanız size yüksek kapatıcılık sunan,porselen makyajlarda kullanılan FIRST TIME Matte Foundation tam sizlik ! 

 

Şimdi pudrayla ten makyajımızı sabitleyelim, ten makyajının gün boyu kalıcı olması ve parlamaması için pudralar çok önemlidir. Pudralar doğru kullanılmazsa ciltte pul pul bir görüntü bırakır. Bu görüntüde ten makyajınızın kötü durmasına yol açar. Ten makyajınızın sabitlenmesinde toz yapıda bir transparan pudra olsun istiyorsanız FIRST TIME Color Concept Compact Powder size uygun olacaktır.

 

Birazda yüzümüzü boyutlandıralım, yüz boyutlandırmak ten makyajının en eğlenceli kısmıdır. Neden mi? keskin yüz hatları, çıkık elmacık kemikleri ve yüzün parlayan yüksek noktaları yüzü daha canlı ve hareketli gösterir. Yüze keskinlik katmak için FIRST TIME Matte Blusher harika bir seçim olacak. Elmacık kemiklerini belirginleştirmek istiyorsanız FIRST TIME Contour ürününü yanaklara hafifçe uygulayın.

Yüz boyutlandırmanın en can çarpıcı kısmı olan aydınlatıcılar ...

Aydınlatıcılar burun ucu, burun kemiği, kaş altı, göz pınarı, şakaklar ve dudak üstü gibi bölgelere uygulandığında harika bir görüntü verir , bu harika görüntüye ise NEW WELL Makeover Highlighter Aydınlatıcı ile elde edebilirsiniz , aydınlatıcıda krem ürün tercih ediyorsanız FIRST TIME Up Light Highlighter sizin için uygundur.

Yeni Ürün