FIRST TIME KOZMETİK GÖZ
GÖZ


Göz makyajları kadınların bazen silmeye kıyamadıkları kadar güzel olur, bazen de silmek için can attıkları kadar kötü! Bununla baş etmek için farda doğru renk seçimi, farların iyi karışması ve kaşları daha dikkat çekici hale getirmek göz makyajının önemli detaylarındandır. Mevsim, hava ve gidilecek yere göre göz makyajı değişiklik gösterir. Şık bir gecedaveti için buğulu göz makyajı uygun olurken, günlük makyajlarda daha doğal duran göz makyajıtercih edilir. Doğru yerde, doğru göz makyajınız varsa etkileyici bakışlarınız sizinledir!

 

Kusursuz bir  göz makyajı  için far bazları da çok etkilidir. Sürdüğünüz farın gün boyunca sabit kalması için far bazlarını kullanmayı ihmal etmeyin. Far bazlarının üstüne kullanacağınız farların renk pigmentasyonları ve dağılma özelliği de etkilidir.

 

Derin gözler ve etkileyici bakışlar için hepimizin aklına gelen buğulu  göz makyajıdır. 
Gözlerin daha çarpıcı durması için kaşlarında belirgin olması önemlidir. Kaşlar göz makyajınızın daha güzel görünmesini sağladığı gibi yüz hatlarınızın da daha keskin görünmesine yardımcı olur. FIRST TIME Eyebrow Kit ile daha doğal ve dolgun kaşlar sizinle! Şimdi ise buğulu göz makyajının altın kurallarına bakalım... Gözde koyu tonlar kullanmak, dışa doğru gölge vermek, göz içlerini aydınlatmak, göz şeklinize göre  eyeliner  
çekmek, kirpiklere dipten uca yoğun bir şekilde maskara
 uygulamaktır.

 

Dikkat çekici, buğulu gözler için  far paleti olarak FIRS TIME Coffee Dream Palet Far Paleti  harika olacaktır!

Doğal göz makyajı seviyorum diyenlere... koyu tonları bırakıp daha toprak tonları ve canlı renkler kullanmak doğal göz makyajının vazgeçilmezidir. Far paleti olarak FIRST TIME Nudes Palette Eyeshadow seçeneği doğal göz makyajları için harika bir tercih olacaktır!

 

Hem özel gün makyajlarınızda, hem de doğal göz makyajlarınızda size yardımcı olacak  far paleti arayışında iseniz FIRST TIME Berry Velvet Palet tam sizlik!

 

Eyeliner çekmekte yeni iseniz, ilk olarak  dipliner kullanmanız sizin için en uygunu olacaktır. Diplinerlar, ince ucu ve kolay uygulanabilir olduğu için kontrolü elinize alıp mükemmel çizgiler yaratabilirsiniz. Bu mükemmel çizgilere ise FIRST TIME Dipliner ile elde edebilirsiniz. 

Şimdi sırada eyeliner ile bir bütün olan maskaralarda... Etkileyici bakışlar için dolgun ve uzun kirpikler önemlidir. Dolgun ve uzun kirpiklerin sırrı da FIRST TIME Volume and Curl Mascara'da gizlidir.

Yeni Ürün