FIRST TIME İle Tüm Gözler Dudaklarınızda

FIRST TIME İle Tüm Gözler Dudaklarınızda

Kadınları daha çekici gösteren tartışmasız herzaman dudaklardır.  Dudak makyajında koyu renkli rujlar kullanmak  
sizi daha güçlü gösterir.


 Koyu renkli rujlar kadınlarda bazen asi bir ruhu çağrıştırır, bazende çekici bir görünümü...Dudak makyajı ürünleri
 ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz!

 

 DUDAKLARDA BORDO ESİNTİSİ

En doğal makyajın hakim olduğu bir yüzü bordo dudaklar ile hareketlendirip makyajın havasını değiştirebiliriz. Bu değişiklik kadınları daha çekici ve gizemli gösterir. Bu görünümün altın kuralı ise tabiki de bordo dudaklardır!

Bordo  dudak makyajında, dudaklara ilgi artacağı için ilk önce dudakları nemlendirin ya da, dudağın nemini koruyan rujlar tercih edin. Unutmayın nemsiz dudaklara ilgi azalır! Bu nemli ve bordo dudaklara kavuşmak için FIRST TIME Rich Matte Lipstick - 121 rengi tam sizlik!

 

GÖZ ALICI KIRMIZI!

Kırmızı rujlar kadınları daha cesur ve etkileyici gösterir. Peki kırmızı rujda önemli olan konular nelerdir?

Tüm koyu rujlar sade göz makyajlarıyla mükemmel bir uyum içindedir. Bu durum kırmızı rujda da aynıdır. Açık renkli göz farları, Kuyruklu simsiyah eyeliner ya da sadece bir maskara ile kırmızı ruju ön plana çıkarmak için küçük dokunuşlar yapmak oldukça etkilidir. Gün boyu kalıcı mat ve metalik yapısı olan NEW WELL Likit Metalik Lipstick Ruj - 351 rengi dudaklarınızın en uzak mesafeden bile dikkatleri üzerinize çekmesini sağlayacaktır! FIRST TIME Matte Lipcolor HD - 322 rengi dudaklarınızdaysa eğer gözler üzerinizdedir. Bu kırmızı ruj dudaklarınızında gün boyu dururken aynı zaman da dudaklarınızı besleyerek güçlendirir.

 

 
KAHVERENGİ DUDAKLAR İLE GİTTİĞİN HER YERDE CAZİBEN SENİNLE!

Kahverengi rujlar eski bir trend, eskimiş değil!

Kahverengi rujlar kadınlara cazibe ve sıradışı bir görünüm kattığı için her makyaj stilinde rahatlıkla kullanılabilir. Rihanna ve Kylie Jenner gibi ünlülerin de sıkça kullandığı kahverengi rujlar hem gün kurtarıcı hemde dudaklarda asla basit bir görünüm bırakmıyor! Peki hangi ten rengine hangi tonda kahverengi yakışır?

Beyaz tende abartısız mükemmel duran sütlü kahverengidir. Bu ten renginde yumuşak ama bir o kadar da iddialı gözüken sütlü kahverengi sizi her ortamda harika gösterecektir. FIRST TIME Nude Lipstick - 215
rengi tam sizlik!
 

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ER-MAN Kozmetik 2000 yılında kurulmuş olup deneyimini her geçen gün arttırmış ve bunu da müşterilerine yenilikçi fikirlerle yansıtmıştır.

HABERLER

Yeni Ürün