FIRST TIME ile Doğal Yaz Makyajı
2020-07-13

FIRST TIME ile Doğal Yaz Makyajı

Yazın gelmesi ve sıcakların artmasıyla birlikte cilt makyajı tutmamaya başladı. Bu sorunu tabiki de makyaj bazları sayesinde çözeriz. Bazlar makyajın kalıcılığını arttırmasıyla birlikte cilde pürüzsüz bir görünüm verir. Gözenek ve ince çizgilerin görünümünü azaltsın ,makyaja kusursuz bir zemin hazırlasın ve makyaj kalıcılığı arttırsın diyorsanız FIRST TIME Make-up Base Primer sizin için en doğru seçim olacaktır..

Kalın yapılı fondötenler rafa..
Fondöten Seçimi

Sıcak havalarda kalın yapılı ürünler kullanıp cildinize hava aldırmamak kendinize yapabilceğiniz en büyük bir kötülüktür. Bu nedenle yaz aylarında doğal makyaj tercih edilmelidir. Eğer cildim hava alsın ama kapatıcı da olsun diyorsanız FIRST TIME Matte Foundation iyi bir tercih olacaktır.

Dikkat Çekici Gözler

Kışın sürdüğümüz koyu renklerden sıyrılıp , yazın canlı renklerine sığının... Yaz enerjisi ve hareketine uygun olarak gözlerde canlı renkler kullanmak daha dikkat çekici ve genç gösterir. Yazın bu canlı renklerini kullanırken ellerinizin krem yapılı ürünlere yönelmesi makyajın daha kalıcı olmasını sağlar. Yaza uygun, 24 tane renkten oluşan First Time Nudes Palette Eyeshadow paletine bakabilirsiniz.

BİLMENİZ GEREKENLER

Yeni Ürün