FIRST TIME KOZMETİK DUDAK
DUDAK

Hayalini kurduğunuz mükemmel dudaklar için…

Yüzde en çekici bölge  dudaklardır. Dudak makyajı doğru makyaj malzemeleri ile tamamlanırsa dudaklar dolgun ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Bu görünümde sizi daha genç  ve çekici göstericektir.  Kusursuz  dudak makyajının en önemli detayı cilt makyajında kullandığınız renklerle denge de olmasıdır. Eğer cilt makyajı ile denge de olmaz ise herşey çok abartı durur. Bu dengeyi sağlamak için de, cilt makyajınızı daha minimal tutup dudakları ön plana çıkaracak renkler kullanmak ya da cilt makyajını öne çıkarıp, dudaklarda ona uygun şeftali, toz pembe gibi renkler kullanmak sizin için daha uygun olacaktır. Bu, tarz olarak da beğenilen ünlü yıldızların makyajda dikkat ettiği bir detaydır!

 

Ruj renginizi giyim tarzı, saç ve ten renginize uyumlu olarak seçerseniz mükemmel bir bütünlük sağlamış olursunuz. Dudak çerçevelemek için de mükemmel bir tercih olan FIRST TIME  rujlar gün boyu dudaklarınızın dolgun görünmesini sağlayarak sizleri memnun eder.
 

Dudakların göz alıcı olması için FIRST TIME Matte Lipcolor HD sizlere 20 farklı renkten oluşan seçenekler sunuyor. Doğal dudak makyajlarında da kullanabileceğiniz FIRST TIME Nıde Lipstick Rujlar favoriniz olacaktır! Gün boyu kalıcı, nemlendiricili ve hafif yapısı ile sürümü kolay olan FIRST TIME My Lipcare Rujlar geniş renkseçeneği ile bütün makyajlarınıza uyacaktır.
 Rujda doğru tercihler, güzelliğinize güzellik katacaktır! FIRST TIME rujlarında görüşmek üzere...

Yeni Ürün