Doğal Tonlarda Rujlar İle Günlük ve Özel Gün Makyajları

Doğal Tonlarda Rujlar İle Günlük ve Özel Gün Makyajları

Doğal Tonlarda Rular ile İstediğiniz görünüm sizinle!

İster özel gün makyajı, ister günlük makyajlarınızda kullanabileceğiniz  ruj tonları ile zahmetsiz makyaj bütünlüğü sağlayın.

Dudak Makyajının Önemi

Acelesi olan ya da dudak makyajı yapmayı es geçen kadınlar, dudak makyajının önemini bilseler es geçmezlerdi diyoruz ve bu önemi anlatmaya başlıyoruz; Dudak makyajları kadınlara daha çekici bir görünüm kattığını artık herkes biliyor. Bazı kadınlar “göz makyajını fazla yaptım, dudak makyajını es geçeyim bu sefer” diye çoğu zaman düşünüyor. Fakat bu yanlış bir düşüncedir. Makyajda bütünlük ve denge fazlasıyla önemlidir. Örnek olarak abartı bir göz makyajına yine abartı dudak makyajı yapmak çok hoş durmayacaktır. Böyle durumlarda abartı dudak makyajı yerine daha doğal tonlarda rujlara yönelmelisiniz.

Doğal Tonlarda Rujlar İle Her Mekana Uyum Sağla

Doğal dudak makyajı son günlerde popülerliğini gittikçe arttırıyor. Bu popülerliğin nedeni ise en ağır makyaja bile gidebilecek bir dudak makyajı olmasıdır. Peki bu dudak makyajını en güzel nasıl meç edilir gelin hep beraber inceleyelim?

Doğal Tonlarda Ruj Ve Doğal Güzellik

Son zamanlarda yok gibi duran dudak makyajı trendleri aldı başını gidiyor. Bu makyaj ilk trend olduğu zamanlarda bazı kadınlara saçma gelsede doğru kullanıldığında oldukça hoş ve kurtarıcı bir trend konumundadır. Doğal güzelliğinizi ufak makyaj dokunuşları ile ön plana çıkarmak, sizi çok makyaj görünümününden alır ve doğallığın kollarına bırakır. Günlük hafif makyajlarını ön plana çıkaracak doğal ruj tonlarını keşfedin. FIRST TIME Nude Lipstick Ruj 6 farklı renk seçeneği ile ruj tonları bulma konusunda en iyi yardımı sağlayacaktır.

 

Özel Gün Makyajına Yardımcı

Özel günlerde ne giyicem derdiyle eş değer olan makyajı nasıl yapacağım sorusuna ufakta olsa bir çözüm sunan doğal dudak makyajlarını keşfedin. Dikkat çekici smokey eye, kedi gözü kalın eyeliner, itiraf edin özel gün makyajın da çokça tercih ediyorsunuz. İşte böyle durumlar yüzünden doğal dudak makyajlarına kurtarıcı diyoruz. Bu rengi sürsem abartı durur, bu renkle uyuşmaz derdini ortadan kaldırıyor! Hemen göz makyajında kullandığınız far rengine uygun soft bir ruj ile mükemmel makyaj görünümünü tamamlayın. FIRST TIME  Likit Lipgloss Rujlar geniş renk seçeneği ile sizlere her makyaj uygulamasında kolaylık sağlayacaktır. Dudak makyajı da tamamlandığına göre İşte şimdi geceye hazırsınız!

 

Ruj Sürmenin Ayrıntıları Ve Önemi

Dudağa ruj sürerken rastgele sürmek ne kadar dudak makyajını hızlı bitmesini sağlasa da oldukça yanlış bir uygulamadır. Ruj sürmeye ilk önce dudağın iç kısmından başlanmalıdır ve dudağın dış kısmına doğru yararak uygulanmalıdır. Dudak kenarlarını ihmal etmemelisiniz, genellikle atlanan kısım olan dudak kenarı dudak makyajının bir parçasıdır. Rujun ince kısmı ya da dudak fırçası yardımı ile dikkatlice uygulanmalıdır. Uygulama bittikten sonra ise kusursuz dudak çizgileri için dudağın dış kısmından kapatıcı geçmeyi unutmayın!

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ER-MAN Kozmetik 2000 yılında kurulmuş olup deneyimini her geçen gün arttırmış ve bunu da müşterilerine yenilikçi fikirlerle yansıtmıştır.

HABERLER

Yeni Ürün