Dipliner
Dipliner

Makyaj yaparken dipliner nasıl çekilir, sorusu herkes için önemlidir. Profesyonel ellerde kolayca dipliner çekilirken aksi durumda bu iş, biraz zor olabilir. Aslında doğru malzeme ile ve doğru kullanım şekliyle o kadar da zor değil.

 

Dipliner’la Makyajın Etkisini Arttırın!

Makyaj yaparken etkileyici görünmek için en önemli adımlardan biri de kesinlikle gözlere yoğunlaşmaktır. Bu noktada, devreye gözlerinizi ön plana çıkartacak ve göz şeklinizi belirlemenize yardımcı olacak ürün olan dipliner giriyor.

 

FIRST TIME Dipliner

göz kapağı çizgisi üzerine çekilen ve gözleri daha çekik (badem göz) gösteren, böylece hem daha çekici daha dinç bir bakış efekti sağlayan hem de göz makyajının etkileyiciliğini arttıran önemli bir üründür.

 

Dipliner Seçerken Nelere Dikkat Etmelisin?

Dipliner satın alırken bazı konularda dikkatli olman sana büyük avantaj sağlıyor. İyi bir dipliner sürdüğün yerden kesinlikle akmamalı. Aksi halde yaptığın makyajın anında bozulması kaçınılmaz hale gelerek, makyaja tekrar baştan başlaman gerekecek.

FIRST TIME Dipliner

kullanımı kolay olduğundan tek seferde kusursuz bir hat çizmen mümkün.

 

Dipliner Nasıl Kullanılır?
 

Kusursuz dipliner çekebilmek için bolca pratik yapmalı ve kendi stilinizi bulmalısınız. Doğru tekniği bulmak ve geliştirmek için kullandığın ürüne de hakim olmak oldukça önemlidir.

FIRST TIME Dipliner

’a geçmeden nemlendirici veya baz kullanarak başlıyorsan, bölgenin nemli kalmadığından emin olarak, işe başlayabilirsin! Likit diplinerı önce çalkalamalı ve ürünü homojen hale getirmelisin. Kirpik hizandan kaş bitimine doğru düz bir çizgi çekmelisin. Ardından bir üçgen oluşturup, içini tamamen doldurarak işlemi tamamlayabilirsin. Fırça ve kapatıcılar yardımıyla son dokunuşları da yapıp kendi tarzını tamamlayabilirsin.

 

 

FIRST TIME Dipliner

kolay kullanımı ve uygun fiyatları ile makyajınızı eşsiz kılmak için sizi bekliyor.
Yeni Ürün